road2 road road3

Rozkład jazdy

Linia Biłgoraj - Rzeszów, Rzeszów - Biłgoraj przez Tarnogród, Sieniawę, Przeworsk.

Biłgoraj - Rzeszów

Odjazdy VEdw VEd7 Vd7e km
Biłgoraj, ul. Cicha 1 08:10 14:30 16:00 0
Majdan Nowy 08:19 14:39 16:09 8
Księżpol Tanew 08:24 14:44 16:14 12
Tarnogród, ul. Rynek 08:33 14:53 16:23 20
Majdn Sieniawski 08:42 15:02 16:32 28
Adamówka skrzyżowanie 08:47 15:07 16:37 32
Rudka skrzyżowanie 08:53 15:13 16:43 37
Wylewa skrzyżowanie 08:58 15:18 16:48 41
Sieniawa, ul. Piłsudskiego 09:01 15:21 16:51 43
Ubieszyn 09:05 15:25 16:55 46
Wólka Małkowa 09:10 15:30 17:00 50
Gniewczyna Łańcucka 09:16 15:36 17:06 55
Przeworsk, ul. Jagiellońska 10a 09:22 15:42 17:12 60
Rogóźno 09:32 15:52 17:22 69
Kosina 09:37 15:57 17:27 73
Łańcut, ul. Armii Krajowej 09:45 16:05 17:35 80
Łańcut, ul. Armii Krajowej 09:47 16:07 17:37 88
Kraczkowa Górna 09:55 16:15 17:45 91
Krasne I 09:59 16:19 17:49 94
Rzeszów, ul. Lwowska Szpital 10:03 16:23 17:53 95
Rzeszów, ul. Lwowska Cmentarz 10:05 16:25 17:55 95
Rzeszów, ul. Lwowska J.W. 10:07 16:27 17:57 96
Rzeszów Dworzec lokalny ul. Kasprowicza 10:10 16:30 18:00 98

Rzeszów - Biłgoraj

Odjazdy VEdw VEd7 Vd7e km
Rzeszów Dworzec lokalny ul. Kasprowicza 12:00 17:02 18:15 0
Rzeszów, ul. Lwowska J.W. 12:03 17:05 18:18 2
Rzeszów, ul. Lwowska Cmentarz 12:05 17:07 18:20 3
Rzeszów, ul. Lwowska Szpital 12:07 17:09 18:22 4
Krasne I 12:11 17:13 18:26 7
Kraczkowa Górna 12:15 17:17 18:30 10
Łańcut, ul. Armii Krajowej 12:23 17:25 18:38 17
Łańcut, ul. Armii Krajowej 12:25 17:27 18:40 18
Kosina 12:33 17:35 18:48 25
Rogóźno 12:38 17:40 18:53 29
Przeworsk, ul. Jagiellońska 10a 12:48 17:50 19:03 38
Gniewczyna Łańcucka 12:54 17:56 19:09 43
Wólka Małkowa 13:00 18:02 19:15 48
Ubieszyn 13:05 18:07 19:20 52
Sieniawa, ul. Piłsudskiego 13:09 18:11 19:24 55
Wylewa skrzyżowanie 13:12 18:14 19:27 57
Rudka skrzyżowanie 13:17 18:19 19:32 61
Adamówka skrzyżowanie 13:23 18:25 19:38 66
Majdn Sieniawski 13:28 18:30 19:43 70
Tarnogród, ul. Rynek 13:37 18:39 19:52 78
Księżpol Tanew 13:46 18:48 20:01 86
Majdan Nowy 13:51 18:53 20:06 90
Biłgoraj, ul. Cicha 1 14:00 19:02 20:15 98

Objaśnienia znaków i symboli

  • V - kurs przyspieszony
  • E - kurs od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • d - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • e - nie kursuje w okresie ferii letnich
  • w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • 7 - kursuje w niedziele