road2 road road3

Rozkład jazdy

Linia Biłgoraj - Rzeszów, Rzeszów - Biłgoraj przez Tarnogród, Sieniawę, Przeworsk.

Biłgoraj - Rzeszów

Poniedziałek - Piątek Sobota Niedziela
Przystanki VDdw VEdw VDdw VEd7 VEdw VEd7 VEd7 Vd7e
Biłgoraj, ul. Boh. Monte Cassino 1 06:50 08:10 12:00 15:15 08:10 15:15 15:15 17:30
Biłgoraj, ul. Kościuszki 06:52 08:12 12:02 15:17 08:12 15:17 15:17 17:32
Okrągłe, Korczów - szkoła 06:54 08:14 12:04 15:19 08:14 15:19 15:19 17:34
Majdan Nowy 06:59 08:19 12:09 15:24 08:19 15:24 15:24 17:39
Markowicze Cegielnia 07:01 08:21 12:11 15:26 08:21 15:26 15:26 17:41
Księżpol - Tanew 07:03 08:23 12:13 15:28 08:23 15:28 15:28 17:43
Płusy 07:07 08:27 12:17 15:32 08:27 15:32 15:32 17:47
Tarnogród, ul. Rynek 1 07:12 08:32 12:22 15:37 08:32 15:37 15:37 17:52
Tarnogród - Przedmieście Błonie 07:14 08:34 12:24 15:39 08:34 15:39 15:39 17:54
Majdan Sieniawski - Pomnik 07:22 08:42 12:32 15:47 08:42 15:47 15:47 18:02
Majdan Sieniawski - skrzyżowanie 07:24 08:44 12:34 15:49 08:44 15:49 15:49 18:04
Adamówka - skrzyżowanie 07:27 08:47 12:37 15:52 08:47 15:52 15:52 18:07
Adamówka - osiedle 07:28 08:48 12:38 15:53 08:48 15:53 15:53 18:08
Cieplice - skrzyżowanie 07:31 08:51 12:41 15:56 08:51 15:56 15:56 18:11
Rudka - skrzyżowanie 07:32 08:52 12:42 15:57 08:52 15:57 15:57 18:12
Wylewa - skrzyżowanie 07:36 08:56 12:46 16:01 08:56 16:01 16:01 18:16
Sieniawa, ul. Piłsudskiego 28 07:39 08:59 12:49 16:04 08:59 16:04 16:04 18:19
Ubieszyn 07:41 09:01 12:51 16:06 09:01 16:06 16:06 18:21
Ubieszyn Spółdzielnia 07:43 09:03 12:53 16:08 09:03 16:08 16:08 18:23
Tryńcza UG 07:47 09:07 12:57 16:12 09:07 16:12 16:12 18:27
Wólka Małkowa 07:51 09:11 13:01 16:16 09:11 16:16 16:16 18:31
Gniewczyna Tryniecka 07:55 09:15 13:05 16:20 09:15 16:20 16:20 18:35
Gniewczyna Łańcucka - szkoła 07:57 09:17 13:07 16:22 09:17 16:22 16:22 18:37
Gorliczyzna 07:58 09:18 13:08 16:23 09:18 16:23 16:23 18:38
Przeworsk, ul. Jagiellońska 10a/1 08:04 09:24 13:14 16:29 09:24 16:29 16:29 18:44
Przeworsk 08:07 09:27 13:17 16:32 09:27 16:32 16:32 18:47
Nowosielce 08:11 09:31 13:21 16:36 09:31 16:36 16:36 18:51
Rogóźno 08:14 09:34 13:24 16:39 09:34 16:39 16:39 18:54
Kosina 08:18 09:38 13:28 16:43 09:38 16:43 16:43 18:58
Głuchów 08:22 09:42 13:32 16:47 09:42 16:47 16:47 19:02
Łańcut, ul. Kościuszki - skrzyżowanie 08:23 09:43 13:33 16:48 09:43 16:48 16:48 19:03
Łańcut, ul. Armii Krajowej - osiedle 08:26 09:46 13:36 16:51 09:46 16:51 16:51 19:06
Łańcut, ul. Armii Krajowej - Lidl 08:28 09:48 13:38 16:53 09:48 16:53 16:53 19:08
Kraczkowa Górna 08:35 09:55 13:45 17:00 09:55 17:00 17:00 19:15
Krasne 08:38 09:58 13:48 17:03 09:58 17:03 17:03 19:18
Rzeszów, ul. Lwowska - szpital 08:42 10:02 13:52 17:07 10:02 17:07 17:07 19:22
Rzeszów, ul. Lwowska - cmentarz 08:44 10:04 13:54 17:09 10:04 17:09 17:09 19:24
Rzeszów, ul. Lwowska - J.W. 08:46 10:06 13:56 17:11 10:06 17:11 17:11 19:26
Rzeszów, ul. Bardowskiego 08:48 10:08 13:58 17:13 10:08 17:13 17:13 19:28
Rzeszów, Dworzec Lokalny, ul. Kasprowicza 08:50 10:10 14:00 17:15 10:10 17:15 17:15 19:30

Rzeszów - Biłgoraj

Poniedziałek-Piątek Sobota Niedziela
Przystanki VDdw VEdw VDdw VEd7 VEdw VEd7 VEd7 Vd7e
Rzeszów, Dworzec Lokalny, ul. Kasprowicza 09:15 12:15 14:30 17:40 12:15 17:40 17:40 20:00
Rzeszów, ul. Bardowskiego 09:17 12:17 14:32 17:42 12:17 17:42 17:42 20:02
Rzeszów, ul. Lwowska - J.W. 09:19 12:19 14:34 17:44 12:19 17:44 17:44 20:04
Rzeszów, ul. Lwowska - cmentarz 09:21 12:21 14:36 17:46 12:21 17:46 17:46 20:06
Rzeszów, ul. Lwowska - szpital 09:23 12:23 14:38 17:48 12:23 17:48 17:48 20:08
Krasne - Auchan 09:25 12:25 14:40 17:50 12:25 17:50 17:50 20:10
Krasne 09:27 12:27 14:42 17:52 12:27 17:52 17:52 20:12
Kraczkowa Górna 09:30 12:30 14:45 17:55 12:30 17:55 17:55 20:15
Łańcut, ul. Armii Krajowej - Lidl 09:37 12:37 14:52 18:02 12:37 18:02 18:02 20:22
Łańcut, ul. Armii Krajowej - osiedle 09:39 12:39 14:54 18:04 12:39 18:04 18:04 20:24
Głuchów 09:42 12:42 14:57 18:07 12:42 18:07 18:07 20:27
Kosina 09:47 12:47 15:02 18:12 12:47 18:12 18:12 20:32
Rogóźno 09:51 12:51 15:06 18:16 12:51 18:16 18:16 20:36
Nowosielce 09:54 12:54 15:09 18:19 12:54 18:19 18:19 20:39
Przeworsk 09:58 12:58 15:13 18:23 12:58 18:23 18:23 20:43
Przeworsk, ul. Jagiellońska 10a/1 10:01 13:01 15:16 18:26 13:01 18:26 18:26 20:46
Gorliczyzna 10:04 13:04 15:19 18:29 13:04 18:29 18:29 20:49
Gniewczyna Łańcucka 10:06 13:06 15:21 18:31 13:06 18:31 18:31 20:51
Gniewczyna Tryniecka 10:08 13:08 15:23 18:33 13:08 18:33 18:33 20:53
Wólka Małkowa 10:11 13:11 15:26 18:36 13:11 18:36 18:36 20:56
Tryńcza UG 10:15 13:15 15:30 18:40 13:15 18:40 18:40 21:00
Ubieszyn Spółdzielnia 10:18 13:18 15:33 18:43 13:18 18:43 18:43 21:03
Ubieszyn 10:20 13:20 15:35 18:45 13:20 18:45 18:45 21:05
Sieniawa, ul. Piłsudskiego 28 10:24 13:24 15:39 18:49 13:24 18:49 18:49 21:09
Wylewa - skrzyżowanie 10:26 13:26 15:41 18:51 13:26 18:51 18:51 21:11
Rudka - skrzyżowanie 10:30 13:30 15:45 18:55 13:30 18:55 18:55 21:15
Cieplice - skrzyżowanie 10:31 13:31 15:46 18:56 13:31 18:56 18:56 21:16
Adamówka - skrzyżowanie 10:35 13:35 15:50 19:00 13:35 19:00 19:00 21:20
Majdan Sieniawski - skrzyżowanie 10:38 13:38 15:53 19:03 13:38 19:03 19:03 21:23
Majdan Sieniawski - pomnik 10:39 13:39 15:54 19:04 13:39 19:04 19:04 21:24
Tarnogród Przedmieście Błonie 10:47 13:47 16:02 19:12 13:47 19:12 19:12 21:32
Tarnogród, ul. Rynek 1 10:49 13:49 16:04 19:14 13:49 19:14 19:14 21:34
Płusy 10:53 13:53 16:08 19:18 13:53 19:18 19:18 21:38
Księżpol Tanew 10:57 13:57 16:12 19:22 13:57 19:22 19:22 21:42
Markowicze Cegielnia 10:59 13:59 16:14 19:24 13:59 19:24 19:24 21:44
Majdan Nowy 11:01 14:01 16:16 19:26 14:01 19:26 19:26 21:46
Okrągłe, Korczów - szkoła 11:07 14:07 16:22 19:32 14:07 19:32 19:32 21:52
Biłgoraj, ul. Kościuszki 11:11 14:11 16:26 19:36 14:11 19:36 19:36 21:56
Biłgoraj, ul. Boh. Monte Cassino 1 11:13 14:13 16:28 19:38 14:13 19:38 19:38 21:58

Objaśnienia znaków i symboli

  • V - kurs przyspieszony
  • E - kurs od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • d - nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • 7 - kursuje w niedzielę
  • e - nie kursuje w okresie ferii letnich
  • w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała