road2 road road3

Rozkład jazdy

Linia Biłgoraj - Rzeszów, Rzeszów - Biłgoraj przez Tarnogród, Sieniawę, Przeworsk.

Biłgoraj - Rzeszów

Kursy o godzinach 7:00 i 12:00 nie kursują w okresie wakacyjnym.

Nie kursujemy w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII.

Przystanki Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Biłgoraj, ul. Boh. Monte Cassino 1 07:00, 08:10, 12:00, 15:15 08:10, 15:15 08:10, 15:15 08:10, 15:15 07:00, 08:10, 12:00, 15:15 08:10, 15:15 16:00
Biłgoraj, ul. Kościuszki - Szpital 07:02, 08:12, 12:02, 15:17 08:12, 15:17 08:12, 15:17 08:12, 15:17 07:02, 08:12, 12:02, 15:17 08:12, 15:17 16:02
Biłgoraj, ul. Kościuszki - Puszcza 07:03, 08:13, 12:03, 15:18 08:13, 15:18 08:13, 15:18 08:13, 15:18 07:03, 08:13, 12:03, 15:18 08:13, 15:18 16:03
Okrągłe, Korczów - szkoła 07:05, 08:15, 12:05, 15:20 08:15, 15:20 08:15, 15:20 08:15, 15:20 07:05, 08:15, 12:05, 15:20 08:15, 15:20 16:05
Korczów 07:07, 08:17, 12:07, 15:22 08:17, 15:22 08:17, 15:22 08:17, 15:22 07:07, 08:17, 12:07, 15:22 08:17, 15:22 16:07
Majdan Nowy 07:10, 08:20, 12:10, 15:25 08:20, 15:25 08:20, 15:25 08:20, 15:25 07:10, 08:20, 12:10, 15:25 08:20, 15:25 16:10
Markowicze Cegielnia 07:12, 08:22, 12:12, 15:27 08:22, 15:27 08:22, 15:27 08:22, 15:27 07:12, 08:22, 12:12, 15:27 08:22, 15:27 16:12
Markowicze 07:14, 08:24, 12:14, 15:29 08:24, 15:29 08:24, 15:29 08:24, 15:29 07:14, 08:24, 12:14, 15:29 08:24, 15:29 16:14
Księżpol - Tanew 07:15, 08:25, 12:15, 15:30 08:25, 15:30 08:25, 15:30 08:25, 15:30 07:15, 08:25, 12:15, 15:30 08:25, 15:30 16:15
Płusy 07:20, 08:30, 12:20, 15:35 08:30, 15:35 08:30, 15:35 08:30, 15:35 07:20, 08:30, 12:20, 15:35 08:30, 15:35 16:20
Tarnogród, ul. Rynek 1 07:24, 08:34, 12:24, 15:39 08:34, 15:39 08:34, 15:39 08:34, 15:39 07:24, 08:34, 12:24, 15:39 08:34, 15:39 16:24
Tarnogród - Przedmieście Błonie 07:26, 08:36, 12:26, 15:41 08:36, 15:41 08:36, 15:41 08:36, 15:41 07:26, 08:36, 12:26, 15:41 08:36, 15:41 16:26
Majdan Sieniawski - Pomnik 07:34, 08:44, 12:34, 15:49 08:44, 15:49 08:44, 15:49 08:44, 15:49 07:34, 08:44, 12:34, 15:49 08:44, 15:49 16:34
Majdan Sieniawski - skrzyżowanie 07:36, 08:46, 12:36, 15:51 08:46, 15:51 08:46, 15:51 08:46, 15:51 07:36, 08:46, 12:36, 15:51 08:46, 15:51 16:36
Adamówka - skrzyżowanie 07:39, 08:49, 12:39, 15:54 08:49, 15:54 08:49, 15:54 08:49, 15:54 07:39, 08:49, 12:39, 15:54 08:49, 15:54 16:39
Adamówka - osiedle 07:40, 08:50, 12:40, 15:55 08:50, 15:55 08:50, 15:55 08:50, 15:55 07:40, 08:50, 12:40, 15:55 08:50, 15:55 16:40
Cieplice - skrzyżowanie 07:44, 08:54, 12:44, 15:59 08:54, 15:59 08:54, 15:59 08:54, 15:59 07:44, 08:54, 12:44, 15:59 08:54, 15:59 16:44
Rudka - skrzyżowanie 07:45, 08:55, 12:45, 16:00 08:55, 16:00 08:55, 16:00 08:55, 16:00 07:45, 08:55, 12:45, 16:00 08:55, 16:00 16:45
Wylewa - skrzyżowanie 07:50, 09:00, 12:50, 16:05 09:00, 16:05 09:00, 16:05 09:00, 16:05 07:50, 09:00, 12:50, 16:05 09:00, 16:05 16:50
Sieniawa, ul. Piłsudskiego 28 07:52, 09:02, 12:52, 16:07 09:02, 16:07 09:02, 16:07 09:02, 16:07 07:52, 09:02, 12:52, 16:07 09:02, 16:07 16:52
Ubieszyn 07:55, 09:05, 12:55, 16:10 09:05, 16:10 09:05, 16:10 09:05, 16:10 07:55, 09:05, 12:55, 16:10 09:05, 16:10 16:55
Ubieszyn Spółdzielnia 07:56, 09:06, 12:56, 16:11 09:06, 16:11 09:06, 16:11 09:06, 16:11 07:56, 09:06, 12:56, 16:11 09:06, 16:11 16:56
Tryńcza UG 07:59, 09:09, 12:59, 16:14 09:09, 16:14 09:09, 16:14 09:09, 16:14 07:59, 09:09, 12:59, 16:14 09:09, 16:14 16:59
Wólka Małkowa 08:02, 09:12, 13:02, 16:17 09:12, 16:17 09:12, 16:17 09:12, 16:17 08:02, 09:12, 13:02, 16:17 09:12, 16:17 17:02
Gniewczyna Tryniecka 08:06, 09:16, 13:06, 16:21 09:16, 16:21 09:16, 16:21 09:16, 16:21 08:06, 09:16, 13:06, 16:21 09:16, 16:21 17:06
Gniewczyna Łańcucka 08:08, 09:18, 13:08, 16:23 09:18, 16:23 09:18, 16:23 09:18, 16:23 08:08, 09:18, 13:08, 16:23 09:18, 16:23 17:08
Gorliczyzna 08:10, 09:20, 13:10, 16:25 09:20, 16:25 09:20, 16:25 09:20, 16:25 08:10, 09:20, 13:10, 16:25 09:20, 16:25 17:10
Przeworsk, ul. Gorliczyńska 08:12, 09:22, 13:12, 16:27 09:22, 16:27 09:22, 16:27 09:22, 16:27 08:12, 09:22, 13:12, 16:27 09:22, 16:27 17:12
Przeworsk, ul. Jagiellońska 10a/1 08:16, 09:26, 13:16, 16:31 09:26, 16:31 09:26, 16:31 09:26, 16:31 08:16, 09:26, 13:16, 16:31 09:26, 16:31 17:16
Przeworsk 08:18, 09:28, 13:18, 16:33 09:28, 16:33 09:28, 16:33 09:28, 16:33 08:18, 09:28, 13:18, 16:33 09:28, 16:33 17:18
Rogóźno 08:26, 09:36, 13:26, 16:41 09:36, 16:41 09:36, 16:41 09:36, 16:41 08:26, 09:36, 13:26, 16:41 09:36, 16:41 17:26
Kosina 08:30, 09:40, 13:30, 16:45 09:40, 16:45 09:40, 16:45 09:40, 16:45 08:30, 09:40, 13:30, 16:45 09:40, 16:45 17:30
Głuchów 08:34, 09:44, 13:34, 16:49 09:44, 16:49 09:44, 16:49 09:44, 16:49 08:34, 09:44, 13:34, 16:49 09:44, 16:49 17:34
Łańcut, ul. Kościuszki - skrzyżowanie 08:36, 09:46, 13:36, 16:51 09:46, 16:51 09:46, 16:51 09:46, 16:51 08:36, 09:46, 13:36, 16:51 09:46, 16:51 17:36
Łańcut, ul. Armii Krajowej - osiedle 08:39, 09:49, 13:39, 16:54 09:49, 16:54 09:49, 16:54 09:49, 16:54 08:39, 09:49, 13:39, 16:54 09:49, 16:54 17:39
Łańcut, ul. Armii Krajowej - Lidl 08:40, 09:50, 13:40, 16:55 09:50, 16:55 09:50, 16:55 09:50, 16:55 08:40, 09:50, 13:40, 16:55 09:50, 16:55 17:40
Kraczkowa Górna 08:48, 09:58, 13:48, 17:03 09:58, 17:03 09:58, 17:03 09:58, 17:03 08:48, 09:58, 13:48, 17:03 09:58, 17:03 17:48
Krasne 08:51, 10:01, 13:51, 17:06 10:01, 17:06 10:01, 17:06 10:01, 17:06 08:51, 10:01, 13:51, 17:06 10:01, 17:06 17:51
Rzeszów, ul. Lwowska granica 11 08:53, 10:03, 13:53, 17:08 10:03, 17:08 10:03, 17:08 10:03, 17:08 08:53, 10:03, 13:53, 17:08 10:03, 17:08 17:53
Rzeszów, ul. Lwowska - szpital 08:56, 10:06, 13:56, 17:11 10:06, 17:11 10:06, 17:11 10:06, 17:11 08:56, 10:06, 13:56, 17:11 10:06, 17:11 17:56
Rzeszów, ul. Lwowska - cmentarz 08:58, 10:08, 13:58, 17:13 10:08, 17:13 10:08, 17:13 10:08, 17:13 08:58, 10:08, 13:58, 17:13 10:08, 17:13 17:58
Rzeszów, ul. Lwowska - J.W. 09:00, 10:10, 14:00, 17:15 10:10, 17:15 10:10, 17:15 10:10, 17:15 09:00, 10:10, 14:00, 17:15 10:10, 17:15 18:00
Rzeszów, ul. Bardowskiego 09:02, 10:12, 14:02, 17:17 10:12, 17:17 10:12, 17:17 10:12, 17:17 09:02, 10:12, 14:02, 17:17 10:12, 17:17 18:02
Rzeszów, Dworzec Lokalny, ul. Towarnickiego 09:04, 10:14, 14:04, 17:19 10:14, 17:19 10:14, 17:19 10:14, 17:19 09:04, 10:14, 14:04, 17:19 10:14, 17:19 18:04

Rzeszów - Biłgoraj

Kursy o godzinach 9:20 i 14:30 nie kursują w okresie wakacyjnym.

Nie kursujemy w dniu 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w dzień Bożego Ciała oraz w dniach 25 i 26 XII.

Przystanki Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rzeszów, Dworzec Lokalny, ul. Towarnickiego 09:20, 12:15, 14:30, 17:40 12:15, 17:40 12:15, 17:40 12:15, 17:40 09:20, 12:15, 14:30, 17:40 12:15, 17:40 18:20
Rzeszów, ul. Bardowskiego 09:22, 12:17, 14:32, 17:42 12:17, 17:42 12:17, 17:42 12:17, 17:42 09:22, 12:17, 14:32, 17:42 12:17, 17:42 18:22
Rzeszów, ul. Lwowska - J.W. 09:24, 12:19, 14:34, 17:44 12:19, 17:44 12:19, 17:44 12:19, 17:44 09:24, 12:19, 14:34, 17:44 12:19, 17:44 18:24
Rzeszów, ul. Lwowska - cmentarz 09:26, 12:21, 14:36, 17:46 12:21, 17:46 12:21, 17:46 12:21, 17:46 09:26, 12:21, 14:36, 17:46 12:21, 17:46 18:26
Rzeszów, ul. Lwowska - szpital 09:28, 12:23, 14:38, 17:48 12:23, 17:48 12:23, 17:48 12:23, 17:48 09:28, 12:23, 14:38, 17:48 12:23, 17:48 18:28
Krasne - Auchan 09:31, 12:26, 14:41, 17:51 12:26, 17:51 12:26, 17:51 12:26, 17:51 09:31, 12:26, 14:41, 17:51 12:26, 17:51 18:31
Krasne 09:33, 12:28, 14:43, 17:53 12:28, 17:53 12:28, 17:53 12:28, 17:53 09:33, 12:28, 14:43, 17:53 12:28, 17:53 18:33
Kraczkowa Górna 09:36, 12:31, 14:46, 17:56 12:31, 17:56 12:31, 17:56 12:31, 17:56 09:36, 12:31, 14:46, 17:56 12:31, 17:56 18:36
Łańcut, ul. Armii Krajowej - Lidl 09:43, 12:38, 14:53, 18:03 12:38, 18:03 12:38, 18:03 12:38, 18:03 09:43, 12:38, 14:53, 18:03 12:38, 18:03 18:43
Łańcut, ul. Armii Krajowej - osiedle 09:44, 12:39, 14:54, 18:04 12:39, 18:04 12:39, 18:04 12:39, 18:04 09:44, 12:39, 14:54, 18:04 12:39, 18:04 18:44
Głuchów 09:48, 12:43, 14:58, 18:08 12:43, 18:08 12:43, 18:08 12:43, 18:08 09:48, 12:43, 14:58, 18:08 12:43, 18:08 18:48
Kosina 09:52, 12:47, 15:02, 18:12 12:47, 18:12 12:47, 18:12 12:47, 18:12 09:52, 12:47, 15:02, 18:12 12:47, 18:12 18:52
Rogóźno 09:56, 12:51, 15:06, 18:16 12:51, 18:16 12:51, 18:16 12:51, 18:16 09:56, 12:51, 15:06, 18:16 12:51, 18:16 18:56
Przeworsk 10:04, 12:59, 15:14, 18:24 12:59, 18:24 12:59, 18:24 12:59, 18:24 10:04, 12:59, 15:14, 18:24 12:59, 18:24 19:04
Przeworsk, ul. Jagiellońska 10a/1 10:06, 13:01, 15:16, 18:26 13:01, 18:26 13:01, 18:26 13:01, 18:26 10:06, 13:01, 15:16, 18:26 13:01, 18:26 19:06
Przeworsk, ul. Gorliczyńska - skrzyżowanie 10:08, 13:03, 15:18, 18:28 13:03, 18:28 13:03, 18:28 13:03, 18:28 10:08, 13:03, 15:18, 18:28 13:03, 18:28 19:08
Przeworsk, ul. Gorliczyńska 10:11, 13:06, 15:21, 18:31 13:06, 18:31 13:06, 18:31 13:06, 18:31 10:11, 13:06, 15:21, 18:31 13:06, 18:31 19:11
Gorliczyzna 10:13, 13:08, 15:23, 18:33 13:08, 18:33 13:08, 18:33 13:08, 18:33 10:13, 13:08, 15:23, 18:33 13:08, 18:33 19:13
Gniewczyna Łańcucka - Szkoła 10:14, 13:09, 15:24, 18:34 13:09, 18:34 13:09, 18:34 13:09, 18:34 10:14, 13:09, 15:24, 18:34 13:09, 18:34 19:14
Gniewczyna Tryniecka 10:16, 13:11, 15:26, 18:36 13:11, 18:36 13:11, 18:36 13:11, 18:36 10:16, 13:11, 15:26, 18:36 13:11, 18:36 19:16
Wólka Małkowa 10:20, 13:15, 15:30, 18:40 13:15, 18:40 13:15, 18:40 13:15, 18:40 10:20, 13:15, 15:30, 18:40 13:15, 18:40 19:20
Tryńcza UG 10:24, 13:19, 15:34, 18:44 13:19, 18:44 13:19, 18:44 13:19, 18:44 10:24, 13:19, 15:34, 18:44 13:19, 18:44 19:24
Ubieszyn Spółdzielnia 10:27, 13:22, 15:37, 18:47 13:22, 18:47 13:22, 18:47 13:22, 18:47 10:27, 13:22, 15:37, 18:47 13:22, 18:47 19:27
Ubieszyn 10:29, 13:24, 15:39, 18:49 13:24, 18:49 13:24, 18:49 13:24, 18:49 10:29, 13:24, 15:39, 18:49 13:24, 18:49 19:29
Sieniawa, ul. Piłsudskiego 28 10:32, 13:27, 15:42, 18:52 13:27, 18:52 13:27, 18:52 13:27, 18:52 10:32, 13:27, 15:42, 18:52 13:27, 18:52 19:32
Wylewa - skrzyżowanie 10:35, 13:30, 15:45, 18:55 13:30, 18:55 13:30, 18:55 13:30, 18:55 10:35, 13:30, 15:45, 18:55 13:30, 18:55 19:35
Rudka - skrzyżowanie 10:40, 13:35, 15:50, 19:00 13:35, 19:00 13:35, 19:00 13:35, 19:00 10:40, 13:35, 15:50, 19:00 13:35, 19:00 19:40
Cieplice - skrzyżowanie 10:41, 13:36, 15:51, 19:01 13:36, 19:01 13:36, 19:01 13:36, 19:01 10:41, 13:36, 15:51, 19:01 13:36, 19:01 19:41
Adamówka - skrzyżowanie 10:46, 13:40, 15:56, 19:06 13:40, 19:06 13:40, 19:06 13:40, 19:06 10:46, 13:40, 15:56, 19:06 13:40, 19:06 19:46
Majdan Sieniawski - skrzyżowanie 10:49, 13:44, 15:59, 19:09 13:44, 19:09 13:44, 19:09 13:44, 19:09 10:49, 13:44, 15:59, 19:09 13:44, 19:09 19:49
Majdan Sieniawski - pomnik 10:51, 13:46, 16:01, 19:11 13:46, 19:11 13:46, 19:11 13:46, 19:11 10:51, 13:46, 16:01, 19:11 13:46, 19:11 19:51
Tarnogród Przedmieście Błonie 10:58, 13:53, 16:08, 19:18 13:53, 19:18 13:53, 19:18 13:53, 19:18 10:58, 13:53, 16:08, 19:18 13:53, 19:18 19:58
Tarnogród, ul. Rynek 1 11:00, 13:55, 16:10, 19:20 13:55, 19:20 13:55, 19:20 13:55, 19:20 11:00, 13:55, 16:10, 19:20 13:55, 19:20 20:00
Płusy 11:04, 13:59, 16:14, 19:24 13:59, 19:24 13:59, 19:24 13:59, 19:24 11:04, 13:59, 16:14, 19:24 13:59, 19:24 20:04
Księżpol Tanew 11:08, 14:03, 16:18, 19:28 14:03, 19:28 14:03, 19:28 14:03, 19:28 11:08, 14:03, 16:18, 19:28 14:03, 19:28 20:08
Markowicze 11:09, 14:04, 16:19, 19:29 14:04, 19:29 14:04, 19:29 14:04, 19:29 11:09, 14:04, 16:19, 19:29 14:04, 19:29 20:09
Markowicze Cegielnia 11:11, 14:06, 16:21, 19:31 14:06, 19:31 14:06, 19:31 14:06, 19:31 11:11, 14:06, 16:21, 19:31 14:06, 19:31 20:11
Majdan Nowy 11:14, 14:09, 16:24, 19:34 14:09, 19:34 14:09, 19:34 14:09, 19:34 11:14, 14:09, 16:24, 19:34 14:09, 19:34 20:14
Korczów 11:17, 14:12, 16:27, 19:37 14:12, 19:37 14:12, 19:37 14:12, 19:37 11:17, 14:12, 16:27, 19:37 14:12, 19:37 20:17
Okrągłe, Korczów - szkoła 11:19, 14:14, 16:29, 19:39 14:14, 19:39 14:14, 19:39 14:14, 19:39 11:19, 14:14, 16:29, 19:39 14:14, 19:39 20:19
Biłgoraj, ul. Kościuszki - puszcza 11:21, 14:16, 16:31, 19:41 14:16, 19:41 14:16, 19:41 14:16, 19:41 11:21, 14:16, 16:31, 19:41 14:16, 19:41 20:21
Biłgoraj, ul. Kościuszki - ZUS 11:22, 14:17, 16:32, 19:42 14:17, 19:42 14:17, 19:42 14:17, 19:42 11:22, 14:17, 16:32, 19:42 14:17, 19:42 20:22
Biłgoraj, ul. Boh. Monte Cassino 1 11:23, 14:18, 16:33, 19:43 14:18, 19:43 14:18, 19:43 14:18, 19:43 11:23, 14:18, 16:33, 19:43 14:18, 19:43 20:23